ZDRAVÁ SEBALÁSKA

ZRUŠENÉ

 20. 03. 2016  

Počiatok LÁSKY je v tom, že milujeme sami seba. 
 
Sebaláska a sebaúcta je podmienkou zdravých vzťahov, radosti a hojnosti na všetkých úrovniach života bez manipulácií a závislostí. Sebaprijatie, ktoré sebaláske predchádza, súvisí s prijatím rodičov a predkov a všetkých svojich častí, najmä tých vytesnených, svojich temných stránok, ktoré pracujú proti nám a ktoré s prehľadom skrývame ako keby neexistovali namiesto toho, aby sme ich „vytiahli na svetlo a uzdravili“.
 
Sebaprijatie znamená prijatie seba samého, takého ak(á)ý som teraz a tu. Pokiaľ nemáme radi a neprijímame sami seba, nebudeme ani schopní naplno milovať a prijímať ľudí vo svojom živote. Sebeprijatie je tiež kľúčom k tomu, aby sme sa cítili šťastní. Svoje šťastie a hojnosť si potom blokujeme nezdravou sebakritikou, sebaobviňovaním, pocitmi, že nie sme dosť dobrí, že nemáme právo byť milovaní. Pokiaľ musíš o svoje štastie, hojnosť, zdravie, prosperitu, úspech a lásku každý deň bojovať, je na čase to zmeniť. 
 
Tento seminár Ti otvorí cestu k sebaláske a tým sa Ti otvoria brány hojnosti Tvojho života a staneš sa životom samým. Buď vítaná(ý).
 
Náplň seminára
  • Sebaspoznanie - kto som
  • Sebaúcta
  • Odpustenie
  • Silné a slabé stránky
  • Otec, matka
  • Kde sa nachádzam teraz a kam smerujem
  • Sám/sama si tvorím realitu
  • Uvedomenie, úcta k životu
Informácie k semináru
Súčasťou semináru je ľahké vegetariánske jedlo, káva, čaj, voda. 
Aspoň deň pred seminárom vynechajte mäso a v deň semináru už nič neplánujte. Nasledujúci deň počítajte s tým, že budete chcieť byť viac sami so sebou, v prírode, budete cítiť potrebu spánku. Pokiaľ by ste nechceli už v deň semináru cestovať domov a byť v kľude, je možné si objednať nocľah.
 
Čo si priniesť so sebou?
pohodlné oblečenie, blok papiera, pero, prezuvky, pokiaľ potrebujete častejšie jesť, tak i jedlo, ovocie, čokoládu – u nás nieje možnosť kúpenia si potravín (iba nápojov). Pokiaľ sa chcete cítiť komfortnejšie, tak aj deku a vankúšik.
 
Mirka Resslerová 
je liečiteľka, terapeutka, cestovateľka, intuitívna sprievodkyňa šamanskými rituálmi i životom, lektorkou seminárov, organizátorkou liečebných pobytov pri mori v Chorvátsku, Taliansku, zakladateľkou alternatívneho centra Cestou životem.
 
Počas kurzu je možnosť zakúpiť si občerstvenie ako napr. minerálka, coca-cola, káva, čaj.
 
Tešíme sa na Vašu účasť.
 

 

Cena seminára:

80 €
V cene: ľahké vegetariánske jedlo, káva, čaj, voda

Trvanie:

9:30 - 19:00

Prednášajúci:

Mirka Resslerová

Miesto konania:

Penzion KEROLA
Kasárenská 5, Trenčín