Päť Tibeťanov - cvičím ich správne? Ako ma zmenili?

    07. 12. 2015 začíname o 17:30

 
 
 
Rekapitulačné cvičenie
 
V súčasnom zrýchlenom svete plnom technických vymožeností často zabúdame na pohyb na ktorý nám nezostáva veľakrát ani chuť a ani čas. Pri dlhodobých jednostranných pohyboch nám postupne tuhnú a ochabujú nepoužívané svaly, skracujú sa nám šľachy a vytvárajú spazmy, čo často končí bolesťami a deformáciami chrbtice. Následné máme bolesti hlavy, kĺbov, opuchy nôh či rôzne iné choroby. Strácame svoju kondíciu, vytrvalosť a tiež imunitu.
 
Jednou z viacerých kľúčových príčin zdravotných ťažkostí medzi ktoré patria nezdravá strava, životný štýl či spôsob myslenia je rozhodne nedostatočné prekrvenie všetkých častí tela a teda aj podvýživa buniek a nedostatočné okysličovanie častí tela, hlavne mozgu, končatín a vnútorných orgánov.
 
Jednoduchým a veľmi účinným spôsobom ako pomôcť telu je jednoduché avšak veľmi účinné každodenné cvičenie  piatich Tibeťanov.
 
Pre koho je kurz určený?
- pre všetkých, ktorí toto jogové cvičenie už doma skúšali alebo praktizujú ale niesú si istí, či všetky pozície cvičia správne
- pre účastníkov prednášok, ktoré sa konali 20.11. a 23.11.2015
- pre všetkých, ktorí by sa radi podelili o svoje skúsenosti s cvičením
 
Skupinovo si zacvičíme celú zostavu a vychytáme chyby, ktoré pri cvičení robíme (zlé dýchanie, umiestnenie rúk, hlavy, prstov, atď). Taktiež si vymeníme skúsenosti s cvičením (pocity počas cvičenia - aj tie nepríjemné ale hlavne príjemné dôsledky na naše telo a psychiku a tiež reakcie okolia :) )
 
Je vhodné priniesť si so sebou: 
pohodlné oblečenie, karimatku a deku na prikrytie
 
O lektorke:
Cvičeniu tejto metódy sa venujem už viac ako 6 rokov. Z vlastných skúseností môžem potvrdiť, že mi prinieslo nové pohľady a úctu k vlastnému telu, zdvihlo sebavedomie, odhodlanosť, vitalitu a pružnosť tela. Teším sa z cvičenia a neviem sa dočkať, kedy sa o skúsenosti podelím s ďalšími ľuďmi!
 
Počas kurzu je možnosť zakúpiť si občerstvenie ako napr. minerálka, coca-cola, káva, čaj.
 
Tešíme sa na Vašu účasť.

Cena cvičenia:

2 €

Trvanie:

cca 1-1,5 hodiny

Lektorka:

Erika Olahová
lektorka vzdelávania dospelých
 

Miesto konania:

Penzion KEROLA
Kasárenská 5, Trenčín