Zdravé telo ako dôkaz

  03. 02. 2016 začíname o 17:30   

Pri registrácii cez tento web získavate zľavu 5 €. Tí, ktorí nezaváhajú, majú vstup v podstate zdarma, keďže v hodnote vstupenky 10 € získajú darček - jednu z kníh Jána Hubinského.
 
Zdravé telo ako dôkaz - 7 spôsobov, ktorými si zdravie devastujeme a 7 takých, ktorými sa tomu vyhneme.
 
O čom budeme hovoriť:
  • príval informácii o tom, ako sa zdravo stravovať prináša viac a viac chaosu...prečo
  • cvičíte viac a chudnete menej? vieme prečo!
  • doplnky výživy a vitamíny - drahá priepasť, do ktorej sme sa zrútili a ktorá nefunguje
  • tvoríme si super-toxické domácnosti, ktoré nám devastujú zdravie...ako to zmeniť
  • prečo je stres spúšťačom mnohých ochorení? ako to funguje
Naše zdravie má dnes úplne inú dimenziu chápania a fungovania, ako roky dozadu. Je to jednoducho preto, že zdedené návyky a naše tradície v oblasti stravovacích návykov, spolu s obrovskou vlnou vysoko priemyselne spracovyných potravín a fast-foodov, už aj u nás spôsobili najhoršiu zdravotnú krízu všetkých čias. Prišiel čas konať, rýchlo, rozumne a nekompromisne. 
 
Ján Hubinský:
Narodil som sa 15. februára 1974 v Topoľčanoch. Šport ako plávanie a vodné pólo ma sprevádzal už od detských rokov a zostal i naďalej mojim spoločníkom. Vďaka nemu som sa od nadšeného fitness-cvičenca, cez majiteľa fitness-centra, osobného trénera, postupne dopracoval až k dnešnému statusu medzinárodného fitness-profesionála a prezentéra, kouča životného štýlu a autora publikácií zdravého životného štýlu. Spolupráca s mnohými poprednými kapacitami pracujúcimi v oblasti naturálnej prevencie a liečby mi odhalila "zázraky", ktoré pochádzajú priamo z prírody, dávajú zmysel a neničia naše telo. Ukázalo sa, že naučiť sa, ako mať svoje zdravie pod kontrolou skôr, ako ho stratíme, je kľúčové pre našu existenciu, nakoľko choroby, ktoré boli kedysi známe ako "starecké", sú dnes chorobami detí. Mojou hlavnou misiou je podať ľuďom pomocnú ruku na ceste za zdravším, veselším a úspešnejším životným štýlom. Je to moje hobby, moja práca a moja radosť, ktorú by som veľmi rád doprial čo najviac ľuďom na tejto planéte.
 
Autor kníh:
  • Cesta za zdravším, veselším a úspešnejším ja
  • Tekutý život
  • Proti vetru, ale po svojom
 
Počas kurzu je možnosť zakúpiť si občerstvenie ako napr. minerálka, coca-cola, káva, čaj.
 
Tešíme sa na Vašu účasť.
 

 

Cena prednášky:

15 €

Trvanie:

cca 2 hodiny

Prednášajúci:

Ján Hubinský
 

Miesto konania:

Penzion KEROLA
Kasárenská 5, Trenčín